Регистрация

Главная

Наши услуги

Корпоративным клиентам

Цены

Контроль качества

Контакты

Регистрация
Останній тиждень вересня має бути чудовим за визначенням: розфарбовані різнокольорові пейзажі, залиті золотом сонця, приємна свіжість повітря, і надзвичайний настрій, з нотками суму за теплим літом, однак в очікуванні чогось нового і ще більш неймовірного! Ці казкові перевтілення природи додають нових барв у нашу буденність, сповнюють творчою наснагою, приносять нові приємні знайомства, теплоту сімейного затишку та успіх в робочих справах. Саме у цей період бізнесова діяльність набирає небачених темпів, адже період відпусток вже минув, і до зимових свят ще теж далеко. Ми старанно думаємо над тим, як дати своєму бізнесові новий поштовх, залучити нових партнерів, інвестиції, покорити нові ринки збуту.
Вересень – прайм-тайм для проведення галузевих міжнародних виставок як в Україні, так і по всьому світові. І не дарма такі заходи прийнято називати «контрактовими ярмарками», адже саме там підписуються більшість контрактів і знайомляться нові бізнес-партнери. Тим не менш, власники бізнесу, які хоча б раз мали справу з участю в міжнародній виставці, знають, що підготуватися до виставки не так вже й просто. Це дуже клопіткий та часом нервовий процес, пов'язаний з великими затратами дорогоцінного часу.

Саме тому ми в Бюро перекладів МоваСвит розробили нову комплексну послугу ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА ДЛЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВОК. Це повний спектр послуг, що включає: Підбір міжнародної події (виставка, ярмарка, конференція), реєстрація учасника, бронювання виставкової площі, всі організаційні питання) Розробка та виготовлення маркетингових матеріалів, стенду та сувенірної продукції Весь спектр перекладацьких послуг, письмові та усні переклади, супроводження менеджера по проекту Організація подорожі (бронювання квитків та готелю, візова підтримка, трансфер, страховка) Пост-обслуговування (підведення підсумків, перекладацькі послуги для спілкування з новими бізнес партнерами).

Ця унікальна послуга від Бюро переладів МоваСвит позбавить Вас «головного болю» та всіх організаційних клопотів, збереже дорогоцінний час Ваших робітників і дозволить Вам гідно представити Вашу компанію на світовому ринку, навіть якщо Ви вперше приймаєте участь у подібному заході. Ми вже маємо досвід подібного роду співпраці з українськими компаніями, як промисловими гігантами, так і з малим та середнім бізнесом. Це був фантастичний досвід для усіх задіяних у проекті осіб. Ваше бажання розвивати свій бізнес та наш досвід і професіоналізм – запорука успішного підкорення світових ринків та залучення нових партнерів.

Більш детальну інформацію щодо послуги можна отримати за одним з телефонів:

+38 (098) 863 23 38,
+38 (095) 668 79 44,
+38 (044) 451 73 40,
+38 (093) 975 15 90.

Бюро перекладів МоваСвит бажає Вам неймовірної,
успішної, сповненої творчої та професійної наснаги осені.

Подпишитесь и получайте последнюю информацию
о наших акциях, скидках и других полезняшках

Контакты

MovaSvit
ул. Сечевых Стрельцов 77,
офис 301,
Киев, 04050,
Украина


+38 (044) 451 73 40
+38 (095) 668 79 44
+38 (093) 975 15 90
+38 (098) 863 23 38